Dergi makalesi Açık Erişim

q-analysis of fractal sets

Erzan, A; Eckmann, JP


BibTeX

@article{erzan_a_1997_101311,
  author       = {Erzan, A and
                  Eckmann, JP},
  title        = {q-analysis of fractal sets},
  journal      = {PHYSICAL REVIEW LETTERS},
  year         = 1997,
  volume       = 78,
  number       = 17,
  pages        = {3245-3248},
  month        = jan,
}
23
6
görüntülenme
indirilme
Görüntülenme 23
İndirme 6
Veri hacmi 618 Bytes
Tekil görüntülenme 21
Tekil indirme 6

Alıntı yap

Erzan, A. ve Eckmann, J. (1997). q-analysis of fractal sets. PHYSICAL REVIEW LETTERS, 78(17), 3245–3248. https://aperta.ulakbim.gov.tr/record/101311 adresinden erişildi.

Loading...