Dergi makalesi Açık Erişim
Aktas, Busra; Durmaz, Olgun; Gundogan, Halit
@article{aktas_busra_2018_29349, author = {Aktas, Busra and Durmaz, Olgun and Gundogan, Halit}, title = {{RODRIGUES PARAMETERS ON DUAL HYPERBOLIC UNIT SPHERE <(H)OVER BAR>(2)(0)}}, journal = {{JOURNAL OF DYNAMICAL SYSTEMS AND GEOMETRIC THEORIES}}, year = 2018, volume = 16, number = 1, pages = {1-16}, month = jan, }
Görüntülenme | 65 |
İndirme | 12 |
Veri hacmi | 2.2 kB |
Tekil görüntülenme | 60 |
Tekil indirme | 12 |
Aktas, B., Durmaz, O. ve Gundogan, H. (2018). RODRIGUES PARAMETERS ON DUAL HYPERBOLIC UNIT SPHERE <(H)OVER BAR>(2)(0). JOURNAL OF DYNAMICAL SYSTEMS AND GEOMETRIC THEORIES, 16(1), 1–16. doi:10.1080/1726037X.2017.1413063