Medya ve Din Araştırmaları Dergisi

Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDİAD) 2018 yılından itibaren yayın hayatına başlayan uluslararası hakemli bir dergidir. Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki kez yayımlanır. Medya ve Din Araştırmaları (MEDİAD) dergisine gönderilen yazılar önce dergi yazım ilkelerine uygunluk açısından yayın kurulu ve editörlerce incelenir ve uygun bulunan iki hakeme gönderilir. Yazıların yayınlanmasına yayın kurulu karar verir. Yayınlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir. Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDİAD) yayıncı bilgisi, 04.04.2023 tarihinde değişmiş ve yeni yayıncı Hakan AYDIN olmuştur. Bu çerçevede gerekli resmi yazışmalar gerçekleştirilmiş ve düzenlemeler yapılmıştır. ------ Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDIAD) - Journal of Media and Religion Studies is an international peer-reviewed journal that has been published since 2018. The journal is published twice a year, in June and December. Researches submitted to the Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDIAD) - Journal of Media and Religion Studies are first reviewed by the editorial board and editors in terms of compliance with the journal's writing principles and submitted to two appropriate referees. The editorial board decides on the publication of the articles. Scientific and legal responsibility of the published articles belongs to the authors. The publisher information of Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDIAD) - Journal of Media and Religion Studies changed on 04.04.2023 and the new publisher is Hakan AYDIN. In this context, necessary official correspondences and arrangements were made.

Yeni çalışma yükle

Medya ve Din Araştırmaları Dergisi

Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDIAD) yayınlanan makalelerin veri setlerinin depolanması için kullanılmaktadır. ---- It is used for storing data sets of articles published in Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDIAD) - Journal of Media and Religion Studies Daha fazla göster

Topluluk yöneticisi:
Yavuz KANBUR
Yönetim politikası:
Data sets on media and religion and data sets of articles published in Medya ve Din Araştırmaları Dergisi (MEDIAD) - Journal of Media and Religion Studies are eligible for publication. Stand-alone articles or data that can be expressed in simple form are not accepted. ---- Medya ve din konulu veri setleriyle Medya ve Din Araştırmaları Dergisinde yayınlanmış makalelerin veri setlerinin yayınlanması uygun bulunmaktadır. Tek başına makaleler veya basit biçimde ifade edilebilecek veriler kabul edilmemektedir.
Oluşturulma tarihi:
28/09/2023
Harmanlama bilgileri:
OAI-PMH arayüzü